Najnovšie recenzie zo sekcie Ústne spreje

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• prírodné zloženie
  • príjemná chuť
  • jednoduchá aplikácia

Produkt ViroStop ma veľmi milo prekvapil a určite ho odporúčam. Príjemná chuť, prírodné zloženie a hlavne jeho účinky sú hlavným benefitom tohto produktu. Vďaka praktickému aplikátoru sa s ním ľahko manipuluje. Skrátil dobu liečenia už pri prvých príznakoch a nedovolil chorobe prepuknúť naplno.

Overený zákazník Testuj.to Beáta

• Rýchle účinky

Mala som možnosť vyskúšať ústny sprej od Virostop. Počas posledného obdobia som bohužiaľ alebo chvála Bohu tento sprej ani veľmi nepotrebovala. Raz alebo dvakrát som sa zobudila s pocitom, ako keby som prehlatala ťažšie, ako keby na mňa niečo zliezlo, takže hneď som si siahla po sprej. Žiadne ďalšie použitie nebolo nutné ani cez deň ani ďalšie dni. Aplikácia je jednoduchá. Tento sprej odporúčam, bol bez výraznej chuti, neštípalo.

• Okamžitý účinok a úľava

Virostop ustny sprej som dostala na testovanie práve v čase kedy všade číhajú vírusy a nevyhlo sa to ani mne. Pri prvých príznakoch bolesti hrdla som použila viackrát denne tento sprej a priniesol mi okamžitú úľavu. Je vhodne ho používať aj ako prevenciu proti covidu.

Overený zákazník Testuj.to Svetlana

• Bylinna baza,
  • Jednoduche dávkovanie

Virostop sme použili momentálne v tomto období,nakoľko dcérka ochorela a má Atb,ale Virostop sme použili ako podpornú liečbu pri chorobe ..Veľke plus je ,že vytvára ochranný film v dutine ústnej a tým bráni vzniku baktérií a vírusov ..Sprej používame aj pred plávaním a po plavani...

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• praktický sprej
  • príjemná čajová chuť
  • neštípe
  • odporúčam pre deti

Má príjemnú chuť, ktorú ocenia najmä deti. Chutí ako čajík, neškriabe a neštípe. Zloženie je bylinkové a sprej je celkom praktické balenie. Nemala som akútny problém, ale nebolí ma hrdlo, neprešlo asi na mňa ako vždy, keď dcéra ochorie.
Odporúčam najmä pre detičky. Určite neomrzí a deti sa nenahnevajú pri užívaní.

• Účinnosť
  • Chuť
  • Chyba popis ako ho otvoriť

Tento produkt nám pomohol v období chrípky a prechladnutia. Zmiernil nám bolesti hrdla aj skriabanie už po dvoch dňoch užívania virostopu až nakoniec na tretí deň nás bolesť prešla úplne. Kvalita produktu je výborná chuťovo je fajn. Jedine čo by som vytkla že chýba popis ako tú striekaciu tyčinku otvoriť trošku sme nad tým maturovali. Inak produkt odporúčam všetkými 10

Overený zákazník Testuj.to Slavka

• rýchly účinok
  • hnusná chuť

Možem povedať, že nato akú nepríjemnú má chuť veľmi rýchlo zabral. Už do dvoch dní ma prestalo bolieť a škríabat v krku. Sprej má naozaj prepracované a bezpečné uzatváranie vhodné aj so sebou do kabelky. Po dobu užívania som nezaznamenala žiadne vedľajšie účinky.

Overený zákazník Testuj.to Lucie

• Jednoduchosť použitia
  • Preventívny účinok sme nevedeli otestovať

Virostop sa nám osvedčil pri zahlienenom hrdle a pocite škrabania v hrdle počas choroby. Preventívne sme ho zatiaľ vyskúšať nestihli, ale pri akútnej chorobe priniesol úľavu. Má príjemnú bylinkovú chuť, jednoduchý skladný aplikátor a praktické balenie. Skvelé na ňom je jeho prírodné zloženie.

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• Prakticky davkovac
  • Chut
  • Nepomaha od bolesti hrdla

Dufala som, ze ma tento sprej ochrani pred skolkarskymi bacilmi, ktore nosia domov deti. To sa, bohuzial, nestalo. Navyse ma sprej pre mna velmi neprijemnu pachut. Ked uz ma hrdlo bolelo, od bolesti vobec neulavoval. Jedine pozitivum je prakticky davkovac.

• zlozenie
  • žiadne som nenašla

Ústny sprej má výbornú chuť a tým,že je príjemná ho môžu bez problémov užívať deti, nakoľko mnoho sprejov detí štípe. Veľmi som bola prekvapená rýchlym účinkom od bolesti hrdla. Jediné čo mi chýba pri tomto produkte je dlhší aplikátor inak som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Zakúpený v Testuj.to

• Jednoduché dávkovanie, respektíve forma že je to sprej a netrebalo používať žiadne odmerky

S virostopom som bola spokojná hlavne kvôli rýchlemu ústupu bolesti hrdla, chuť ma síce takú divnú ale nie je to nič hrozne, celkovo so sprejom som bola spokojná rovnako aj členovia rodiny ktorí sa možno aj vďaka nemu odomňa nenakazili keďže ho tiež preventívne používali.

Overený zákazník Testuj.to Lucka

• Bylinková chuť
  • Dá sa používať aj v rámci prevencie
  • Aplikátor sa pri použití zasekával
  • Nepriniesol rýchlu úľavu od bolesti

Použila som pri prvých náznakoch škriabania v hrdle, neprinieslo to síce okamžitú úľavu od bolesti, ale za pár dní pravidelného užívania bolesť hrdla ustúpila až zmizla úplne, chuť je bylinková, rýchlo sa dá na ňu zvyknúť, jediná vec, ktorá mi dosť prekážala bol aplikátor, ktorý sa pri každom používaní zasekával, na začiatok na podchytenie prvých príznakov alebo podpornú liečbu fajn, pri silnejšej bolesti hrdla a hlasiviek by som zvolila niečo silnejšie.

Overený zákazník Testuj.to Kristina

• Bylinny pôvod
  • Účinnosť
  • Nenašla som nič také

Viristop ústny sprej môžem odporučiť...Na začiatku som bola skeptická ale už po pár použitiach mi pomohol pri bolesti hrdla. Ako veľké plus je pre mňa hlavne prirodné zloženie. Takže sprej používam ako prevenciu nielen ja ale aj môj školopovinný syn.

Overený zákazník Testuj.to Deniska

• Ucinok
  • Zlozenie
  • Kratky adapter

Pri prvych priznakoch bolesti hrdla, som si nastriekala a pomohlo mi to, celkom dost rychlo.

Zatial testujem kratko cize nejaky dlhodoby ucinok neviem posudit. Ako negativum mi pride dost kratky adapter do hrdla.

Chut mierne horka ale nic co by sa nedalo zvladnut.

Overený zákazník Testuj.to Lubomir

• Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Pohodlná a jednoduchá aplikácia

Prijemna chut pripravku dalsie plus je ze je vhodny aj pre deti od 3 rokov takze ho doma mozeme pouzivat vsetci ako prevenciu v tomto chripkovom obdoby, dalsim velkym plusom by bolo vacsie ekonomicky vyhodnejsie balenie,ale postaci aj toto,pohodlna aplikacia

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Prírodný produkt
  • Chuť akceptovateľná
  • Veľkosť balenia 30ml

Pri bolesti hrdla ViroStop ústny sprej nefungoval hneď, bolo potrebných viac krát striekať ústnu dutinu. Ale funguje, pomohlo a zbavilo škrabania.
Je to prírodný produkt a to je super, keď zatečie do hrdla. Veľkosť balenia tiež poteší 30ml. Zatiaľ ho máme krátko a deťom som ho ešte neskúšala.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Dizajn
  • Vôňa
  • Účinok
  • Chuť

Ústny sprej, ktorý chráni pred prienikom baktérií a vírusov sa v našej rodine ujal a osvedčil. Určite sa k nemu vrátime. Ľahká manipulácia, krásny dizajn.Vysoko dostupný či už online alebo offline predajniach. Ako ďalšie plus hodnotím, že je výrobok na prírodnej báze. Balenie akurát do kabelky.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Príjemná chut
  • Vona
  • Nenasla som žiadne

Veľmi dobre zaberá na bolesť a škrabanie hrdla, , príjemna chuť po bylinkách veľmi som bola s ním spokojna. Určite si zakúpim do zásoby pre celú rodinu, a budem odporúčať ďalej. Obal dobré sadne do ruky a veľmi jednoduché použitie pre mladšiu dcérku, ktorá si najradšej aplikuje liečivo sama

Overený zákazník Testuj.to René

Zakúpený v Testuj.to

• Páči sa mi jednoduchý aplikátor

Veľmi dobrý aplikátor do úst.
Fajn sladká chuť.
Pocit škrabiania prišiel už po druhej aplikácií.
Je vhodný na cesty do tašky alebo kabelky.
Určite sa stane mojou povinnou výbavou.
Vhodný na obdobia keď je každý okolo vás chorý.
Veľmi lacná a praktická prevencia.

Overený zákazník Testuj.to Rudolf

Pridané: 31. januára 2023

• jednoduchá aplikácia
  • prírodny
  • pachuť v ústach

Virostop oral spray je na prírodnej báze ,ľahká aplikacia do úst ,chráni pred účinkami vírusov chrípky a iných virusov,určite odporúčam použivať v čase chrípkovej epidemie ako prevenciu pred nákazou.Použival som Virostop celý týždeň,pretože som mal chorú babku a nenakayil som sa.

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25